H

Hakkımızda

Hakkımızda

İSKENDERUN GÜNLÜK KİRALIK DAİRELER VE EVLER : HAKKIMIZDA

İskenderun’nde kaldığınız süre boyunca mükemmel bir yerde konaklamak için bize güvenebilirsiniz. İskenderun Günlük Kiralık Daireler ve Evler olarak hedefimiz unutulmaz bir yaşam deneyimi sağlamaktır. Bizi benzerlerimizden ayıran en önemli özelliğimiz, güler yüzlü personelimiz ile sağladığımız “koşulsuz misafir memnuniyeti” odaklı sıcak hizmet anlayışımızdır. Misafirlerimizin yaşam standartları ve beklentileri göz önüne alınarak, dekore edilmiş odalarımızda, ferahlık, konfor ve güvenlik ön planda tutulmuştur. Temiz ve hijyenik odalarımız, ortopedik yatak, antialerjik yorgan, modern ve işlevsel banyosu ile, evinizden uzakta, kendinizi evinizde hissetmeniz için tasarlanmıştır. Tesisimizde “Standart Oda”,“Aile Odası”, ve “Suite 1+1” kategorilerine ayrılmış, farklı fiyat seçenekleri ve özelliklerine sahip toplam 21 oda mevcuttur. Günün koşuşturması ve yorgunluğunu ardınızda bırakın, kendinizi iyi hissedeceğiniz konforlu odalarımızda dinlenin, yenilenmiş olarak güne başlayın. Şehir oteli olarak tasarlanan İskenderun Günlük Kiralık Daireler ve Evler, uzun yıllardır kazandığı deneyimini dünyanın her yerinden ağırladığı konuklarıyla paylaşmaya devam etmektedir. Modern şehrin kalbinde konumlanmış iş dünyasının merkezinde yer alan, büyük alışveriş merkezlerine sadece birkaç dakika mesafede bulunan İskenderun Günlük Kiralık Daireler ve Evler, konforlu 21 odası ile iş veya turistik amaçlı seyahat edenler için mükemmel bir seçimdir.

Toplam kalite felsefesini kendisine model olarak benimseyen profesyonel yönetimi, yaratıcı fikirleri, disiplinli ve sistemli çalışması, genç ve dinamik kadrosu ile Türk misafirperverliğine uygun ve misafir odaklı çalışma ilkesi, çalışanların katılımı ve onlardan aldığı güç ile İskenderun Günlük Kiralık Daireler ve Evler adı altında tesisimizin kalite ve güven ile anılmasını hedeflemekteyiz. Hizmet konusundaki bu yaklaşımımız, faaliyete başladığımız tarihten itibaren bugüne kadar geçen yıllar boyunca birçok bağımsız değerlendirme platformunda bölgenin en yüksek memnuniyet oranlarına ulaşmamızı sağlamış ve çabamızı en doğru şekilde ödüllendirmiştir.

İskenderun Günlük Kiralık Daireler ve Evler konuklarına, panoramik İskenderun manzaralı odalarında keyifli bir konaklama fırsatı sunmanın yanı sıra güler yüzlü ve deneyimli çalışanları ile beklentilerin üzerinde hizmet vermektedir. Şahsınız ve firmanız misafirleri, İskenderun Günlük Kiralık Daireler ve Evler konukseverliği altında tesisimizden memnun ve hoş anılarla ayrılacaklardır. Onları kendi evinizde ağırlıyormuşçasına, gönül rahatlığıyla bizlere emanet edebilirsiniz.

KURUM KÜLTÜRÜMÜZ

Güleryüz, samimiyet ve şeffaflık bizi biz yapan en temel 3 faktördür.
Ana ilkemiz yüksek kalitede hizmet sunumu ile %100 yakın misafir memnuniyeti yaratmaktır.
Misafirlerimizin ihtiyaçlarından ötesine nasıl geçeriz sorusuna zaman ayırarak, yeni konseptler yaratma konularında maksimum çaba sarf ederiz.
Takımımızın her bir üyesi, dürüst, sağlıklı ve güler yüzlü birer ev sahibidir.
Önceliğimiz misafirlerimizle mükemmel iletişim kurmak ve çalışanlarımız arasındaki sinerjiyi geliştirmektir.

MİSYONUMUZ;

Kaliteli hizmetlerini, evrensel bir anlayış ile sunarak misafir memnuniyetini sağlarken, ülke turizminin gelişimine de katkıda bulunmak.

VİZYONUMUZ;

Hizmet verdiği her alanda misafir memnuniyetini ön planda tutan, sadık çalışanları ile sektörde örnek olan, yenilikçi ve kurumsal bir marka olmak.

Neden İskenderun Vip House Günlük Kiralık Daireler ve Evler’de kalmalıyım?

Primemall avm 2 dk

Ünüversiteye 2 dk

Adliyeye 2 dk

Park forbes avm 5 dk

Çarşı merkez sahile 5 dk

Arsuz tatil sitesi 20 km

Antakya hava alanına 40 km
24 Saat Açık Resepsiyon ve Güvenlik
Sınırsız Hizmet ve Güleryüz…

Siz de, tekrarlamak isteyeceğiniz unutulmaz bir konaklama için, İskenderun Günlük Kiralık Daireler ve Evler ‘i tercih edin. Memnun kalarak buradan ayrılacağınızdan emin olmak, bizim görevimizdir.
İyi hissetmenin keyfini çıkarın!